Ateista (Napisy PL)

Opublikowany 2009-01-05 21:48:24

acoss_lit
1676
Oryginał znajduje się tutaj: http://łumaczenie: baxxterownik UWAGA: Autor przyznaje, że popełnił błąd i w rzeczywistości Marlon Brando, Mark Twain i Susan B. Anthony NIE BYLI ateistami.

Komentarze (6)


 • acoss_lit
  2009-02-01 23:33:10
  Oczywiście to ja pisałem posta niżej, coś się stało i dodało tak jak dodało.
 • null
  2009-02-01 23:32:18
  Religia nie jednoczy ludzi, tylko wspólne poglądy łączą ludzi. Widzisz różnice? Rozumiem potrzeba posiadania jakiejś religii przed śmiercią, nie rozumiem potrzeby ogłupiania się przed. Patrząc na ten filmik, co zamieściłem, ateista kojarzy się z wieloma dobrymi rzeczami. Jednak to napisze, bo się nie zrozumiemy, ateiści to ludzie, którzy nie wierzą, że istnieje bóg/bogowie i koniec, nic poza tym, żadne inne poglądy. To, że może mi brakuje kultury osobistej nie mówi nic o ateizmie, raczej o mnie. Czemu propaguje ateizm, bo wiem, że świat był by lepszy bez religii. Tak się zastanawiam, jak myślisz jak się czuję wchodząc do szkoły publicznej i widzę w sali wywieszony krzyż, albo słyszę, że katecheci z moich podatków piorą mózgi małym dzieciom swoją bajką. W Polsce tak katolickim kraju takich sytuacji mam mnóstwo, więc wybacz, ale moja kultura osobista dla ludzi religijnych skończyła się już dawno temu. Jeżeli myślisz, że życie ateisty jest łatwiejsze, to spróbuj sobie wyobrazić myśl, że ja non stop z rana wstaje i czuje, że w ogólnym rozrachunku to, co zrobię, nie będzie miało znaczenia, a jednak prawie zawsze udzielam pomocy, nie mam kart
 • wiessniak
  2009-02-01 22:20:50
  na cholere? a czemu nie? uważam że religia jednoczy ludzi, kościół za okupacji sowieckiej naprzykład dużo zrobił aby wyjść z komuny(dziś jednak nie kazdy sądzi ze jesteśmy w wolnym kraju) po za tym ludzie chcą wierzyć, że po śmierci nie zażrą ich robaki tylko będą dalej żyć w jakimś lepszym swiecie, to im daje religia ateista z niczym pozytywnym sie nie kojarzy, najczesciej są to ludzie bogaci, chcący się w ten sposób oderwać, albo wychowywani przez rodzine gdzie sie mało mówiło nikomu niczego nie bronie, bądźcie sobie ateistami, ale napewno w coś każdy wierzy, jak nie boga to w siebie, ale obrażanie czyichś poglądów świadczy o niskim poziomie kultury, na co ta propaganda ateizmu?, to jak nawracanie na swoją wiare, zostań ateistą bo tak lepiej, chrześcijanie muzułmanie wierzą w boga w chmurkach to są głupi
 • acoss_lit
  2009-02-01 20:41:09
  Nie wiem co to za utwór, ale spróbuj wydobyć go z pliku wideo pobranego np. z youtuba( ja tak zrobiłem:)) Masz pojęcie co stoi za słowem ateizm, czy po prostu się zgrywasz? Na cholerę chcesz pogodzić naukę z religią. Czy widzisz to samo co ja, że religia już dawno temu straciła monopol na prawdę. Jakie podstawowe zasady? Jeżeli wylecisz mi w odpowiedzi z dekalogiem to mogę parsknąć śmiechem. Ps. Gratuluje, albo jesteś deistą lub teistą. Sam zdecyduj.
 • wiessniak
  2009-01-31 18:12:49
  co to za podkład? ;]
 • wiessniak
  2009-01-31 18:12:17
  nie ma ateistów, każdy w coś wierzy! takie tylko gadanie, czesc naukowców godzi religie ze nauką(bóg jest na końcu) po za tym większość ateistów i tak jest wychownaych w domu chrześcijańskim i wyznają podstawowe zasady Ps wierzę w boga, wyznaje podstawowe zasdy, jednak do kościoła nie chodzę i tak, biblia została napisana dla dawnych, prymitywnych ludzi(w końcu jest stara jak świat)

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.