Arsenal 3-1 Celtic - Champions League 26 08 2009

Opublikowany 2009-08-27 12:06:34

marcineq91
1313
Arsenal 3-1 Celtic - Champions League 26 08 2009 ____________ Artur Boruc był w środę wieczorem jednym z najlepszych piłkarzy Celtiku w meczu eliminacji Ligi Mistrzów. Co z tego, skoro "The Bhoys" przegrali z Arsenalem 1:3 i powalczą jedynie w rozgrywkach Ligi Europejskiej.

Komentarze (1)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.