Ardhanarishvara - bharatanatyam & odissi by Alicja Kaczorek & Aleksandra Michalska-Singh

Opublikowany 2010-09-06 21:01:07
  • autor: Anonim
802
We took a concept of Ardhanarishvara, 'male' part of Shiva being bharatanatyam , and 'female' odissi dancer, to the music composition of Anouska Shankar, and reading by Anna Łopatowska. It was performed and choreographed by Aleksandra Michalska-Singh and Alicja Kaczorek, soloists of the Nataraja Dance Theatre in Warsaw.

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.