APOSTOŁ AURELIA 17. PRZESŁANIE PRAWDY MOJŻESZ BOGUSŁAW GAS

Opublikowany 2009-04-09 00:04:06
Wybierz jakość filmu: 240
mojzeszpl
831
APOSTOŁ AURELIA 17. Apostoł Aurelia przybyła na spotkanie z Jezusem Chrystusem. Przebyła wiele kilometrów. Radość ze spotkania osobistego z Jezusem Chrystusem była wielka. To pierwsze spotkanie. Jakie będą efekty czas pokaże. Bycie apostołem to wytężona praca, czujność i odczuwanie na pełnych obrotach! Nie można pozwolić sobie na chwilę niepewności ani wahania, bo to od razu ściąga z drogi do Światła i leci się w dół. Trzeba intensywnie nad sobą pracować i cały czas słuchać podpowiedzi płynących z ducha. To co podpowiada wam rozum to same ciemności.

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.