Anioły i Demony - Zwiastun

Opublikowany 2009-06-07 15:01:02

arczi269
818

Komentarze (1)


  • nina
    2009-11-30 18:20:32
    jak dotad czytalam tylko 2 pozycje od Browna - kod da vinci oraz anioly i deomony, film tez jest super, ogadalam w kinie a niedawno zamowilam sobie przez sms w one step. dotychczas nie wiedzialam, ze mozna kupic takie fajne rzeczy przez sms. zreszta to fajny pomysl na swiateczne zakupy

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.