Angielski na mp3 Konwersacje dla średnio zaawansowanych - audio kurs [wersja download]

Opublikowany 2010-03-14 10:23:42
megan1002
4809
Ściągnij całość http:// Kurs z serii Listen & Learn do samodzielnej nauki ze słuchu, którego celem jest pokonanie „bariery w mówieniu oraz opanowanie słownictwa pozwalającego na swobodne prowadzenie rozmowy (wymaganego również na egzaminach FCE, CAE i innych).

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.