Angela Merkel - Nowa lekcja historii ... czyli Niemcy wyzwolone od nazistów?!

Opublikowany 2019-06-11 17:12:45

  • autor: Anonim
796
Niemcy próbują pisać historię na nowo! Kanclerz Niemiec, Angela Merkel, podczas 75. rocznicy D-Day, nazwała lądowanie w Normandii wyjątkową operacją, która wyzwoliła Niemcy od nazistów.
Od nazistów? A kim byli naziści - marsjanami, krasnoludkami? NIE! Naziści to byli Niemcy i to Niemcy odpowiadają za zbrodnie II wojny światowej, w tym zniszczenie Polski!
==========================================

Komentarze (1)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.