Aliens versus Łukasz versus Predator 2

Opublikowany 2009-07-15 23:14:25

wuwunio
717
Niektórzy uważają tę część za najmniej zwartą, jednak jest to werdykt bardzo niesprawiedliwy. Nie należy bowiem oceniać jej w oderwaniu od całości, lecz jako integralną część sagi. Zawód może być wywołany m.in. tym, że autor zrezygnował z sensacyjnej akcji i kaskaderskich popisów i postanowił zamiast tego zając się budowaniem niezwykle przytłaczającego i klaustrofobicznego klimatu opowieści.

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.