Ajax Amsterdam - NAC Breda 6:0 (4:0)

Opublikowany 2009-09-14 19:16:24
marcineq91
939
Ajax Amsterdam - NAC Breda 6:0 (4:0) ______ 1:0 Cvitanich 11' 2:0 Vertonghen 18' 3:0 Suarez 42' 4:0 Cvitanich 45' 5:0 Kennedy 47' 6:0 Cvitanich 63' ______ Piłkarz Bredy świetnie podaje do... napastnika przeciwników, bramkarz gra jako obrońca, a obrońca stoi w bramce. Gdyby Ajax potrzebował dziesięciobramkowego zwycięstwa, taki wynik widniałby na tablicy. Skończyło się na 6:0. REKLAMA Czytaj dalej Piłkarze NAC Breda to spotkanie będą długo wspominać w nocnych koszmarach. Fatalne błędy obrońców i bramkarza, zero pomysłu na grę. Kibice zgromadzeni na amsterdamskiej arenie byli świadkami "piłkarskich jaj". I pomyśleć, że piłkarze Bredy bez problemów uporali się w kwalifikacjach Ligi Europejskiej z Polonią Warszawa...

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.