Airbus A380 z zniszczonym silnikiem

Opublikowany 2010-11-05 14:53:44
surtv
1293
Przepraszamy, ale jak zapewne już zdają sobie państwo sprawę, mamy problem techniczny z silnikiem numer dwa - oświadczył zaskoczonym pasażerom pilot Airbusa A380 linii Qantas, którzy chwilę wcześniej doświadczyli silnego wstrząsu i huku. Ci siedzący przy oknach mogli zobaczyć dziurę w skrzydle. Jeden z pasażerów nagrał całe wydarzenie (Sky News).

Komentarze (3)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.