ACDC vs Miley&Mandy Cru 2

Opublikowany 2008-06-14 16:08:49
Wybierz jakość filmu: 240

Komentarze (1)


  • piter12-6
    2008-06-14 16:15:01
    Piosenki: Tomoyasu Hotei - Battle Without Honor or Humanity Available now on iTunes Busta Rhymes-Dont Touch Me K.O.- ACDC Mega Mix Miley Cyrus- See You Again, Nobodys Perfect and The Best of Both Worlds

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.