A Promise in the Clouds

Opublikowany 2008-10-14 09:06:18
kareel
1691

Komentarze (2)


  • basmanetka
    2009-10-22 19:45:17
    I ode mnie rowniez wdzieczne buziole :*:*:* Jeden z lepszych kawalkow jakie kiedykolwiek slyszalam... Amv klasa klasa :)
  • Zaf
    2009-08-02 22:16:16
    Wielkie dzięki za upload tego filmiku, szukałem go trochę po tym jak zniknął z Tuby. Niech Ci Bóg w dzieciach wynagrodzi ;)

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.