8 zabitych w zderzeniu Busa z Tirem

Opublikowany 2011-06-15 14:46:03

surtv
1778
Trzy kobiety i pięciu mężczyzn zginęli, a dziesięć osób jest poważnie rannych w wyniku wypadku, do jakiego doszło na drodze krajowej nr 8 w miejscowości Chrzczonowice w Łódzkiem. Ciężarówka zderzyła się tam z busem. Jak ustaliła reporterka RMF FM, do wypadku doszło po tym, jak w tirze pękła opona. Kierowca stracił panowanie nad ciężarówką i zjechał na przeciwległy pas ruchu (Wideo należy do TVN24).

Komentarze (1)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.