43 zabitych na przejeździe kolejowym

Opublikowany 2010-10-12 21:32:27
surtv
1183
To była najtragiczniejsza katastrofa drogowa w historii Ukrainy. W wypadku na przejeździe kolejowym pod Dniepropietrowskiem zginęły 42 osoby. W minionym roku na ukraińskich drogach zginęło ponad 5000 osób. Aż 74% badanych Ukraińców boi się wyjeżdżać na rodzime drogi (liveleak.com).

Komentarze (1)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.