3R - Shine On // teledysk

Opublikowany 2010-07-21 21:22:47
evobrain
1184
3R - Robert M & Dirty Rush & Remo - Projekt powstał pod wpływem emocji, kiedy to producenci Robert M & Dirty Rush, oraz promotor muzyki Remik (Remo), dowiedzieli się o projekcie ustawy. Ustawy nakazującej rozgłośniom radiowym granie 25% utworów w języku polskim w ciągu dnia. Artyści oraz wydawca twierdzą, że to nie sprawiedliwe nakazywać radiom grania tego czego nie chcą ich słuchacze. "Każda dobra muzyka się obroni, czy jest po polsku, czy po rumuńsku, czy po angielsku - więc nie widzę powodów do nakazów grania utworów po polsku. Jeśli ktoś zrobi utwór po polsku, który będzie miał stać się przebojem - to się nim stanie. Nie chcemy jednak żeby słabsze piosenki po polsku miały łatwiejszą drogę na antenę. To kompozycje których nie chcą słuchać Polacy - co czarno na białym widoczne jest w badaniach przeprowadzanych regularnie przez rozgłośnie radiowe." Właśnie z tej inicjatywy Robert M & Dirty Rush & Remo, przekazują w wasze ręce zapowiedź nowej polskiej produkcji o nazwie "Shine On". Wam pozostawiamy ocenę jakiej muzyki chcecie słuchać.

Komentarze (1)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.