30 lat od zamachu na Jana Pawła II

Opublikowany 2011-05-13 11:26:40

surtv
1263
13 maja 1981 roku na Placu św. Piotra w Watykanie padły strzały i papież osunął się na ziemię – na dziś przypada 30. rocznica zamachu na Jana Pawła II, papieża Polaka, beatyfikowanego w Rzymie, 1 maja tego roku. „Rzeczpospolita” dotarła do nieznanego raportu ws. zamachu (Wideo należy do CNN/RAI).

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.