19 lat temu upadł maszt w Konstantynowie

Opublikowany 2010-08-11 17:01:01
surtv
1556
Film o nieistniejącym już, ale do niedawna najwyższym obiekcie zbudowanym przez człowieka - maszcie radiowo-telewizyjnym w Konstantynowie. Miał on 646 metrów, i zasięg jego nadawania pokrywał całą Europe, a przy sprzyjającej pogodzie docierał do Ameryki Północnej.

Komentarze (1)


  • big papa
    2010-08-12 11:21:37
    20 lat wstecz, fajnie się patrzy na ich ubiory, na stare telewizory i urządzenia które zapewne nadal po lekkim liftingu działają :)

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.