17-latek zarobił 303 punkty karne

Opublikowany 2011-03-04 19:39:56

surtv
1630
Namysłowscy policjanci zatrzymali po pościgu 17-latka, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Uciekając popełni ponad 50 wykroczeń, m.in. jadąc pod prąd, za które uzbierał 303 punkty karne. Zatrzymał się dopiero na blokadzie (Gazeta Wyborcza Opole).

Komentarze (4)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.