11 listopada - zamieszki na Powiślu

Opublikowany 2010-11-17 00:19:24
dwazlote
2278
Bardzo dobrze kolezanko pokazalas od czego sie zaczelo. Twoi koledzy z antify rzucali koszami w legalna manifestacje - z okazji Swieta Narodowego - Polski. Czy nie od tego sie zaczelo? Jak do rzucania koszami to policja nie byla potrzebna, a jak zaatakowani sami zareagowali to: Policjo na pomoc!

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.