10 zdjęć zrobionych przed śmiercią

Opublikowany 2017-02-08 13:42:02

  • autor: Anonim
810

Przedstawione w filmie zdjęcia mogą na pierwszy rzut oka wydawać się zupełnie normalne, jednak kiedy uświadomimy sobie co tak naprawdę wydarzyło się kilka minut czy nawet kilka sekund po ich wykonaniu, poczujemy ciarki na plechach. Wszystkie zaprezentowane osoby zmarły na skutek różnych okoliczności, często bardzo dramatycznych

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.