10 rzeczy których nie powinieneś robić podczas wywiadówki

Opublikowany 2009-09-17 11:16:01
Wybierz jakość filmu: 240
arnoldss
849
PRZETŁUMACZONE NA PL 1. Wyluzuj...wszyscy mieliśmy kiedyś kontakt z narkotykami oraz uderzyliśmy nauczyciela 2. Torsten ma dwa z matmy, jeden z fizyki i jeden z angielskiego. Ty rzeczywiście spi#%$... PRZETŁUMACZONE NA PL 1. Wyluzuj...wszyscy mieliśmy kiedyś kontakt z narkotykami oraz uderzyliśmy nauczyciela 2. Torsten ma dwa z matmy, jeden z fizyki i jeden z angielskiego. Ty rzeczywiście spi#%$aś wszystko. 3. W porządku on ma cztery jedynki... a teraz? 4. Przepraszam, to jest jedynka 5. I czy uda mu się poprawić ? 6. Oczywiście że jest zmęczony zabroniliście brać kokainę. 7. Agresywny? Mój syn jest agresywny !? Zamknij się, ty stara dziwko! 8. Nie możemy przepuścić pana syna do następnej klasy...Nudaaa 9. Bądź szczera...czy on mógłby nadal zostać Papieżem mając jeden z matematyki? 10. Mów mi Elbin czy ten dyplom jest też akceptowany w Draenorze Kategoria: Śmieszne Tagi: 10 rzeczy

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.