10 biznesów działających na granicy prawa

Opublikowany 2018-02-12 13:57:53
  • autor: Anonim
1385

Do tego, że internet jest pełen serwisów naciągających ludzi na pieniądze czy działających na granicy prawa, chyba nie muszę nikogo przekonywać. Strony oferujące namierzenie czyjegoś telefonu po samym tylko numerze, i podstępem wyłudzających od nas pieniądze, czy sprzedaż obrotowych ramek do tablic rejestracyjnych, służących wiadomo w jakim celu, to tylko kropla w morzu. W dzisiejszym odcinku przygotowałem dla Was listę 10 biznesów działających na pograniczu prawa.

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.