Jak spędzić Sylwestra? Najlepsze sposoby!

02.12.2019 Ciekawostki

Sylwester za pasem, a ty nie masz jeszcze żadnych planów? Nie wiesz w jaki sposób powitać Nowy Rok? Nic straconego! Pomysłów na ciekawe spędzenie tego czasu jest mnóstwo. Zwykle wystarczy jedynie poruszyć swoją kreatywność lub zaczerpnąć informacji w internecie. W Nowy Rok możesz wejść zrelaksowany, bądź pochłonięty zabawą. Możliwości są nieograniczone, a oto kilka z nich.

Jak spędzić Sylwestra? Najlepsze sposoby!

Domówka

 

Domówka to jedna z najpopularniejszych form spędzania Sylwestra. Zbierzcie się wraz z kilkoma znajomymi, którzy tak jak ty nie mają jeszcze planów. Zorganizujcie przekąski, napoje, muzykę oraz atrakcje. Dobrym rozwiązaniem mogą okazać się gry towarzyskie oraz planszówki. Jeżeli jesteście gronem dobrych znajomych, cudowna zabawa gwarantowana! Jeżeli jednak nie znacie się zbyt dobrze, może być to okazja to zacieśnienia więzi i nawiązania znajomości. Swobodnie, we własnym towarzystwie, pośród śmiechu i tańców powitacie Nowy Rok.

 

Impreza zorganizowana/ klub

 

W przypadku imprezy zorganizowanej w hotelu nie musicie się martwić ani jedzeniem, ani zapewnieniem sobie odpowiednich atrakcji czy muzyki. Nie jest to jednak opcja najtańsza, dlatego też nie przypadnie do gustu wszystkim. Impreza zorganizowana to jednak idealna okazja do zabawy oraz poznania nowych osób. Zwykle zapewniany wam jest poczęstunek, a miejsce w którym odbywa się wydarzenie to pięknie przystrojona sala. Dobrą propozycją na spędzenie Sylwestra jest również zabawa w klubie. Jeżeli lubisz tańczyć i najchętniej szalałbyś w rytm muzyki całą noc, to opcja zdecydowanie dla ciebie. Zbierz grupę przyjaciół i ruszcie zatem na miasto!

 

Pokój w hotelu

 

Kto powiedział, że Sylwester musi być szalony? Równie przyjemnie możecie spędzić czas ze swoją drugą połówką, relaksując się w wynajętym apartamencie. Jest to okazja do zorganizowania romantycznej kolacji, odpoczynku oraz trwania w objęciach ukochanej osoby. Na rynku dostępnych jest wiele hoteli, które oferują romantyczne apartamenty z jacuzzi oraz strefą relaksu. Dobrym pomysłem jest również wynajęcie urokliwego domku z kominkiem. Oprócz tego możecie zrobić sobie „domowe spa” lub wykupić podobne usługi.

 

Sylwester za granicą

 

Impreza noworoczna może okazać się świetną sposobnością dla miłośników podróży. Sylwester spędzony w jednym z europejskich miast to z pewnością wielkie przeżycie. Doświadczenie nowych kultur, tradycji oraz sposobu, w jaki za granicą świętuje się Nowy Rok. W dużych miejscowościach zwykle dzieje się coś ciekawego. Starówki wypełniają się ludźmi, a na niebie rozbłyskają sztuczne ognie. Wyjątkowe wspomnienia gwarantowane.

 

Maraton filmowy

 

Sylwester może być dobrą okazją do nadrobienia filmowych zaległości. Wejście w Nowy Rok wraz z potężną dawką kultury spodoba się szczególnie miłośnikom kina. Wieczór filmowy możesz zorganizować w domu, wspólnie ze znajomymi lub w pojedynkę. Wystarczy, że ułożysz listę filmów, kupisz lub samemu przygotujesz przysmaki oraz napoje. Dodatkowo klimatu dodadzą subtelne dekoracje w postaci poduszek, lampek, świeczek oraz kocyka.

Również wiele sieci kin w Sylwestra organizuje tematyczne maratony filmowe. W końcu kto powiedział, że Nowy Rok musisz spędzać w domu? Przeżyj go w kinie pośród niesamowitych filmowych emocji.

 

Koncert sylwestrowy

 

Co roku w telewizji możemy obserwować relacje z koncertów sylwestrowych. Zamiast siedzieć jednak przed ekranem, może przeżyjesz je na żywo? Tak! Wspólna zabawa z tłumnie przybyłymi ludźmi, śpiewającymi ulubione hity może stać się niesamowitym przeżyciem. Dodatkowo to okazja do posłuchania muzyki na żywo oraz spotkania się z gwiazdami. Zawsze patrzyłeś z utęsknieniem na lubi bawiących się na telewizyjnych koncertach pod sceną? Teraz masz możliwość uczestniczyć w nich osobiście.

 

Pod gołym niebem

 

Form przywitania Nowego Roku może być wiele. Ta jest jednak jedną z najbardziej nietuzinkowych. Zbierz grupę przyjaciół lub jedynie swoją drugą połówkę i pojedźcie na łono natury. Zabierzcie ze sobą ciepłe napoje oraz przekąski, a także przenośny głośnik. Znajdźcie miejsce, z którego rozpościera się piękny widok i… świętujcie! Tańczcie, zwiedzajcie, rozmawiajcie, śmiejcie się. Obserwujcie przyrodę. Taki wypad w gronie znajomych może okazać się niesamowitą przygodą. To okazja do odrywania nowych miejsc, ale także relaksu oraz zabawy. Nie chcesz spędzać Sylwestra jak wszyscy? Wytęż wyobraźnie. Od teraz już nic nie stoi ci na przeszkodzie.

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.