Profesjonalne wyposażenie zmywalni - GastroProdukt

25.10.2021 Sprzęt

Artykuł sponsorowany

Zmywarka w domu ułatwia pracę. Ten sprzęt w wersji dla profesjonalistów czyni pracę przyjemniejszą i bardziej wydajną.

Profesjonalne wyposażenie zmywalni - GastroProdukt

Masz dość mycia dużej ilości naczyń? Zainwestuj w zmywarkę!

Zmywarki kapturowe pozwolą ci na duże oszczędności. Dzięki najnowszej technologii możesz oszczędzać wodę i prąd. W porównaniu z osobą, która miałaby wykonywać tę samą pracę, używając wody z sieci, oszczędności dla twojej firmy będą naprawdę duże. Niektóre maszyny o dużych gabarytach zużywają tylko... 3,5 litra wody podczas jednego cyklu. Słowo oszczędność jest kluczem do lepszych wyników finansowych oraz rozwoju firmy.

Oszczędność - to samo dotyczy profesjonalnej chemii. Nowoczesna zmywarka z dozownikiem płynu myjącego pozwala na lepszy, niż w wypadku tradycyjnego mycia, efekt końcowy. Żadna osoba pracująca na zmywaku nie uzyska takiego efektu.

W dobie wymogów dotyczących ekologii warto mieć profesjonalną zmywarkę i... się tym chwalić. Klienci są coraz bardziej świadomi wartości, jaką wnosi firma, używając rozwiązań jak najmniej szkodzących środowisku. Oszczędność wody, bo taką oferuje ci zmywarka, jest jednym z takich rozwiązań.

Zmywarki kapturowe i nie tylko. Na co zwrócić uwagę?

Jeśli interesuje cię zmywarka kapturowa, zmywarka gastronomiczna albo zmywarko-wyparzarka, zwróć uwagę na kilka ważnych spraw. Przede wszystkim czas pracy podczas 1 cyklu. W zależności od tego, jaką działalność prowadzisz, możesz sprawdzić jak szybko powinny pracować twoje zmywarki kapturowe. 

Ważna jest również pojemność oraz gabaryty urządzenia, które ma ułatwić ci pracę w firmie. Przy niewielkim biznesie kupowanie dużej zmywarki mija się z celem. Warto więc porozmawiać z firmą, która zajmuje się sprzedażą takich urządzeń jak zmywarka gastronomiczna lub zmywarka kapturowa, by dobrać urządzenie odpowiednie dla swoich potrzeb. Szeroki wybór zmywarek gastronomicznych znajdziesz na stronie gastroprodukt.pl/zmywarka-gastronomiczna.

Jeśli prowadzisz cukiernię bądź jesteś właścicielem dużych lokali, twoje priorytety będą inne. Autoryzowany dealer zmywarek dla profesjonalistów pomoże ci znaleźć idealne rozwiązanie dla ciebie. Być może będzie to dodatkowy stół na brudne naczynia albo kosze przeznaczone do brudnych urządzeń cukierniczych. 

Oglądając urządzenia, zwróć uwagę na to, z jakiego materiału wykonana jest zmywarka gastronomiczna kapturowa. Profesjonalne urządzenia to produkt ze stali nierdzewnej AISI 304. To stal odporna na działanie wilgoci i kwasów w kuchniach szpitalnych i nie tylko. Lepiej zainwestować w dobrego rodzaju sprzęt niż w promocyjną zmywarkę, która po spędzeniu jednego sezonu na zapleczu restauracji będzie do usunięcia. 

Bardzo ważna jest również bezwysiłkowa obsługa urządzeń. Skomplikowane zamykanie czy opróżnianie zmywarki nie jest dobre ani dla ciebie, ani dla twoich pracowników. 

Zmywarko wyparzarka będzie dobra dla ciebie, jeśli potrzebujesz dużej powierzchni roboczej. W zależności od tego, jaki masz biznes, możesz wybrać odpowiedni rodzaj urządzenia. Możesz kupić maszynę przeznaczoną do szkła - naczyń i szklanek. Jeśli jesteś szczęśliwym właścicielem niewielkiej restauracji, możesz zainwestować w zmywarko-wyparzarkę. Szeroki wybór modeli tego typu jest dostepny na stronie gastroprodukt.pl/zmywarko-wyparzarki.

Dobry dystrybutor posiada również zmywarko wyparzarki, które nadają się nawet do zakładów przetwórstwa mięsnego. Pozwalają one na mycie dużych gabarytowo urządzeń, których czyszczenie przez ludzi zajęłoby bardzo dużo czasu i energii. Sam efekt również nie mógłby być tak idealny jak w wypadku zastosowania zmywarko wyparzarki. Dotyczy to również kwestii odkażania i dezynfekcji urządzeń.

Zmywarka kapturowa - najlepsza zmywarka gastronomiczna

Zmywarka kapturowa to rewolucyjny wynalazek wykorzystujący gorącą parę podawaną w wysokiej temperaturze. Para jako stan gazowy wody może wnikać we wszystkie miejsca, w które nie może wniknąć woda. Dzięki zastosowanej w zmywarce kapturowej technologii urządzenie jest gotowe do pracy praktycznie od momentu uruchomienia. Wygodne jest także sterowanie elektroniczne. 

Wewnętrzna budowa urządzenia do mycia naczyń jest przygotowana w taki sposób, by można było czyścić ją szybko i bez większego wysiłku. To bardzo ważne dla ciebie z dwóch powodów. Po pierwsze - nic tak nie odstrasza klientów jak brudne naczynia. Po drugie - podczas wizyty służb sanitarnych warto mieć dobrą zmywarkę niż niemały mandat.

Zmywarka kapturowa z dozownikiem płynu myjącego sprawdzi się nie tylko w restauracjach, gdzie wymogiem jest szybkie czyszczenie naczyń i sztućców. To również świetne rozwiązanie dla kuchni masowego żywienia, w których potrzebujesz urządzenia do szybkiego mycia. Zmywarka kapturowa sprawdzi się również w szpitalach, szkołach oraz hotelach.

Zmywarka gastronomiczna kapturowa sprawdzi się również w domach weselnych. Stanowi ona wyposażenie gastronomii także w dużych lokalach gastronomicznych, szczególnie w połączeniu ze stołem ze stali nierdzewnej. On umożliwi ci mycie naczyń z mocniejszych zabrudzeń i przyspieszenie pracy. 

Jeśli nie możesz wyobrazić sobie szybkości działania zmywarki kapturowej to wiedz, że wersja do garnków i pojemników GN jest w stanie umyć... 60 koszy na godzinę. Cykl zmywania trwa 1 minutę. To przekłada się na szybkość pracy i możliwość delegowania pracownika do innych obowiązków. Zmywarka kapturowa czeka na ciebie na stronie gastroprodukt.pl/zmywarki-kapturowe.

Profesjonalne zmywarki kapturowe - gdzie kupić?

Zastanawiasz się, gdzie kupić profesjonalne maszyny do mycia naczyń? Warto skorzystać z oferty profesjonalnej firmy, która zajmuje się dystrybucją tego rodzaju maszyn ze stali. GastroProdukt Professional to gwarancja udanego zakupu oraz profesjonalnego doradztwa.

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.