Smart TV - co to właściwie jest?

26.08.2021 TechnologiaInternet

Artykuł sponsorowany

Od kilku lat wszędzie możemy usłyszeć o popularności telewizorów Smart TV. Nie każdy jednak wie, na czym właściwie polega ta technologia. Choć telewizory Smart są dziś obecne w wielu domach, nie zawsze zdajemy sobie sprawę, jak działa funkcja Smart TV. Co warto o niej wiedzieć? 

Smart TV - co to właściwie jest?
  • Smart TV - co to jest?

  • Telewizor Smart TV - na co zwrócić uwagę przy zakupie?

  • Jak działają telewizory Smart TV?

  • Gdzie kupić telewizor Smart TV? Ceny telewizorów 

 

Smart TV - co to jest?

Smart TV, czyli tak zwane "inteligentne telewizory", cieszą się na rynku coraz większą popularnością. Dzięki dodatkowej funkcji Smart mogą służyć nie tylko do oglądania filmów na popularnych kanałach, ale także do korzystania z wielu dodatkowych udogodnień lub aplikacji. Dzięki połączeniu z siecią, w takich telewizorach możesz korzystać z Youtube, Netflixa, Amazon Prime Video i wielu innych platform! Telewizory z funkcją Smart TV znajdziesz tutaj: https://www.neo24.pl/telewizoryirtv/telewizory/f/samsung.html.

 

Telewizor Smart TV - na co zwrócić uwagę przy zakupie?

By telewizor spełniał nasze oczekiwania i zapewniał najwyższej jakości rozrywkę, trzeba koniecznie zwrócić uwagę na jego parametry. Warto zwrócić uwagę na opcję Full HD, czyli High Dynamic Range, dzięki której wyświetlany obraz będzie wyglądał doskonale. Nowoczesny telewizor powinien mieć dostęp do szybkiego łącza internetowego, porty USB i dużą przekątną ekranu. Niektórych przekonuje zakrzywiony ekran, zwiększający komfort oglądania. 

 

Jak działają telewizory Smart TV?

Dzięki wykorzystaniu systemów operacyjnych (takich jak na przykład Android TV) inteligentne telewizory są w stanie zapewnić nam naprawdę wiele funkcji. Niektóre z nich można obsługiwać w bardzo wygodny sposób: mogą reagować na komendy głosowe, lub też uruchamiać aplikacje po naciśnięciu zaledwie jednego przycisku! Szeroki wybór funkcjonalnych telewizorów znajdziesz na stronie https://www.neo24.pl/telewizoryirtv/telewizory.html.

 

Gdzie kupić telewizor Smart TV? Ceny telewizorów 

Telewizory Smart TV są dziś dostępne w praktycznie każdym sklepie z elektroniką, a także w wielu sklepach internetowych. Kupując telewizor z funkcją Smart TV, nie musisz nawet wychodzić z domu! Jeśli szukasz telewizora, który spełni wszystkie twoje oczekiwania, będzie w nim obecna technologia Smart TV i inne dodatkowe udogodnienia (na przykład duża przekątna ekranu, 4K ultra HD lub Dolby Vision) - sprawdź Telewizory Smart TV w sklepie Neo24.pl.

Telewizory Smart TV to nowoczesne i wygodne rozwiązanie. Jeśli jeszcze z niego nie korzystamy - zdecydowanie warto spróbować! Tego typu urządzenia możemy dostać w licznych sklepach - dobrze jest porównać modele, by wybrać ten, który najbardziej nam odpowiada. 

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.