jacojaco
1939
To co widzicie na zdjęciu, to wykonana z silikonu żółta łódź podwodna (alegoria do słynnej piosenki), którą zanurzamy w szklance z wodą. Herbatę wsypujemy przez „właz” umiejscowiony w przedniej części łodzi. Naturalnie, gadżet może być myty tak samo jak inne kuchenne naczynia. Produkt dopiero co pojawił się w ofercie sklepu Monkey Bussines, więc nie jest znana jego dokładna cena.
Tagi: #byc #ktora #moze #znana #wiec #dopiero #piosenki #lodzi #lodz #zdjeciu #woda #inne #samo #silikonu #sklepu #nie #co #to #jest #podwodna #jak #na #sie #przez #do #monkey #widzicie #cena #szklance #czesci #tak #gadzet #jego #zolta #naturalnie #naczynia #herbate #herbaty #wykonana #produkt #przedniej #alegoria #slynnej #zanurzamy #wsypujemy #wlaz #umiejscowiony #myty #kuchenne #pojawil #ofercie #bussines #dokladna

Komentarze (1)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.