Złota jedenastka Górskiego

Opublikowany 2011-08-12 13:49:15

bestdriver204
10352
Kazimierz Górski i jego drużyna są wspominani z coraz większą melancholią.Obecnie wyniki naszych piłkarzy nie nadążają za raz rozbudzonymi aspiracjami.Górski nauczył polskich graczy nowoczesnego futbolu ,opartego nie na talencie,co ciężkiej pracy.Rezultaty przeszły oczekiwania.Po olimpijskim złocie w 1972 roku,Polacy zajeli trzecie miejsce na mundialu 1974 ! Potem pod kierunkiem Jacka Gmocha zajeli w 1978 ,,tylko' piąte miejsce,w 1982 ponownie trzecie.Nazwiska Grzegorza Laty,Kazimierza Deyny,Włodzimierza Lubańskiego,Roberta Gadochy czy Andrzeja Szarmacha były na ustach wszystkich.

Komentarze (1)


  • ula
    2012-06-08 21:41:08
    ZEBY TAKA DRUŻYNA BYA SREjlala i gorskiego wygramy. Smuda zapomnial jak się gra

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.