zespół Yumi Matsuzawa

Opublikowany 2010-05-23 20:11:23

Piosenki: You Get To Burning, Tikyugi - Saint Seiya Hades OP, Chikyugi, Chikyuugi, Chikyuuji, Dearest, Pegasus Fantasy, Rose Bud, Asu no Egao no Tame Ni, Chikyuugi (Full Version), Ashita no egao no tame ni, Chikyuuji - Hades OP, Kimi to Onaji Aozora (TV Version), Tikyugi, Kimi to Onaji Aozora. Albumy: Saint Seiya the Hades Chapter, Saint Seiya Hades Chapter - Theme Songs, Asuno Egao No Tameni

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.