zespół The Remote Viewer

Opublikowany 2010-07-09 01:19:58

  • autor: Anonim
760
Piosenki The Remote Viewer: I Climbed a Mountain,Spend More Time With Me,There Used to Be More of Us,The Sound of a Finished Kiss,Snow It Falls On,I Waited but Nothing Happened,Its So Funny How We Dont Talk Anymore,Im Sad Feeling!,Remote Views,How Did You Both Look Me in the Eye?,Lets Not do Much About It!,To Completion,Kindtransport,Listening to Ballad of the Band,Untitled. Albumy The Remote Viewer: Fresh Fruit, youre going to love our defeatist attitude,Let Your Heart Draw A Line, Here I Go Again On My Own

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.