• autor: Anonim
596
Piosenki The Ramsey Lewis Trio: Wade in the Water,Since I Fell for You,A Hard Days Night,Bold and Black,Second Thoughts,Here Comes Santa Claus,Lonely Avenue,Santa Claus Is Coming To Town,The In Crowd,The - In- Crowd,Slippin Into Darkness,The andquot;Inandquot; Crowd,Look-A-Here,God Rest Ye Merry Gentlemen,The In Crowd. Albumy The Ramsey Lewis Trio: In Person 1960-1967, Time Flies,The Greatest Hits, Sound Of Christmas
Tagi: #trio #zespol #piano #and #jazz #soul #lewis #ramsey #instrumental #blues #rhythm

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.