zespół Tenebrae in Perpetuum

Opublikowany 2010-05-24 11:34:16
mona1lisa
528
Piosenki: Incubo Rosso Cupo, Dei Corpi Silenti, Dissoluzione In Preghiera, Rapitemi, Anime Della Natura, Oscure Presenze, Leterno Maligno Silenzio, Un Sogno Oscuro, Onori funebri rituali, Delirio Nella Cripta, Il Morto Cthulhu Aspetta Sognando, Oltre I Confini Umani, Verso LApocalisse, Quegli Occhi, Al di là della nebbia, Anime silenziose. Albumy:

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.