zespół Tay Zonday

Opublikowany 2010-05-21 02:34:01
emik1
651
Piosenki: Chocolate Rain, Chocolate Rain (VD4 Umbremix) utwór do pobrania za darmo 29 3 Cherry Chocolate Rain, Explode, Internet Dream, Chocolate Rain (FS Green Remix), Roll Your Dice, Someday, Explode [Draft 05.04.2008], Canon In Z, Christmas Star, Do The Cant Dance, Baby Im Not, Crash Into Weird, The Year 6000. Albumy:

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.