zespół Taarma

Opublikowany 2010-06-21 21:22:03
mona1lisa
644
Piosenki Taarma: Untitled (Instrumental),Grey Earth and a Dead Sun,Bleeding in Utter Solitude and Loss,Beneath the Winter Moon,Suffering a sickening death,Apparition of Misery,Kafan (Part II),As the night becomes a funeral,In Death I Submerge,Wolves howl in their memory,Pathway to Winter Graveyard,Doomed by Howling Winds (Xasthur cover),Sea of Blood,Voices in the Wind,Lost martyrs of Tora Bora. Albumy Taarma: Remnants Of A Tormenting Black

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.