zespół Sydney

Opublikowany 2010-06-12 05:50:09
toma_s
637
Piosenki Sydney: Deadlines,For I Am Spartacus,Juberts Path of Destruction,Its Worth The Drive To Acton,Until The End,Got Some Purple Stuff... Hey,The Exit, Sunny D,Things Couldnt Be Better Than What?,Listen...,Mixed Drinks,Dont Call Me Scorpion,String Theory,When We Were Safe,In dreams we believe,Sorry Stanger. Albumy Sydney: Sydney, The Two Syds,When We Were Safe, Petit FleurLes Oignons

Komentarze (1)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.