zespół Sunparlour Players

Opublikowany 2010-06-20 14:55:12

Piosenki Sunparlour Players: Talk It To Death,John Had A Bell And A Whistle,Be The One,Pacifists Anthem,North,Figure It Out,The Detroit River is Alive!,Hymn For The Happy,Battle Of 77,Wood Dress,If The Creeks Dont Rise,Build It Up,Dyin Today,Joy In What You Lack,You Are A Hunter. Albumy Sunparlour Players: Alive at the Tranzac,Hymns For The Happy, Wave North

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.