zespół Straw

Opublikowany 2010-06-22 12:35:17

Piosenki Straw: Anthem For The Low In Self- Esteem,Postcards From Hell,Wake Up - Miss Venezuela,We Dont Belong,Shoplifting,Galveston,Moving to California,Kill Your Boyfriend,Snowblind,Dracula Has Risen From The Grave,The Aeroplane Song,United States of Amnesia,Weird Superman,Watching You Sleep - Radio Edit,Soundtrack Of The Summer. Albumy Straw: Sailing Off the Edge of the World,Shoplifting, Moving to California, The Aeroplane Song

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.