zespół Siksakubur

Opublikowany 2010-05-21 08:38:12

Piosenki: Destitusi Menuju Mati, Renounce Me, Pasukan Jiwa Terbelakang, Agenda Bencana, Intro (Metafora), Konspirasi Hitam, 180898, Reborn For Destination, siksa kubur-selera Neraka, Pesta Para Pecundang, Serigala Tanpa Naluri, Terlahir Sampah, Evil Beside Us, Selera Neraka, Fuckin Hostile (Pantera Cover). Albumy: Back to Vengeance / The Carnage

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.