zespół Sappy Bell

Opublikowany 2010-07-03 16:35:04

  • autor: Anonim
721
Piosenki Sappy Bell: Subject 22,Hero-Maker,sappy bell - asleep at least,She Is Red,Still Breathing,Stronger Than You,Salvation,Tone Deaf,Momentum,Sinking Ships,3 Long Years,Sleeping Pills,Reckoning,My Crutch,Hero Maker (Redux). Albumy Sappy Bell: To Die Again Tomorrow, Call to Rise, Nightmare Chronicles

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.