zespół Reek of Shits

Opublikowany 2010-07-07 02:15:03
  • autor: Anonim
621
Piosenki Reek of Shits: Reeking Orifices,Death March Slaughter Pigs,Condemn to Death (Heroin),A Giant Shit,Deface Mind,Anals Lesson One,List of Guts,On the Anatomy Desk,World of Shits,Bloodthirsty Bastard,Crippled Abortions,Symphony of Assassin,Total Body Devastation,Legal Necrofilia,Reek of Shits. Albumy Reek of Shits: Deface Mind, I Can Feel Your Wounds Are Bleeding...,Bloody Obstetric Technology

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.