• autor: Anonim
609
Piosenki Oscar Peterson Trio: Seven Come Eleven,Easy does it,Moten Swing,Night train,Things Aint What They Used To Be,My Heart Stood Still,Quiet Nights Of Quiet Stars (Corcovado),People,Band Call,You Look Good To Me,Hymn To Freedom,I Got It Bad (And That Aint Good),My One And Only Love,Georgia On My Mind,Have You Met Miss Jones?. Albumy Oscar Peterson Trio: At the Stratford Shakesperean Festival,Night Train, We Get Requests, Eyes Wide Shut
Tagi: #trio #zespol #piano #oscar #jazz #peterson #instrumental #swing

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.