zespół Oliver Schroer

Opublikowany 2010-06-27 10:15:00

Piosenki Oliver Schroer: Waltz of the Young Maidens,Window Of Peace,Gaelic Air,Alleluia,She Moved Through the Fair,Ultreia,Bells And Birds,Grace,The Lords Prayer,The Tears Of Mary,The Tiree Love Song,Field Of Stars,Forest Walkby,Carrickfergus,Camino Overture. Albumy Oliver Schroer: Celtic Devotion,Camino, Jigzup, Celtica

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.