zespół Motion City Soundtrack

Opublikowany 2010-05-12 06:55:42

Piosenki: Everything Is Alright, This Is For Real, Attractive Today, Fell In Love Without You, Broken Heart, It Had To Be You, The Future Freaks Me Out, Last Night, L.G. Fuad, Make Out Kids, Capital H, Better Open The Door, Hangman, My Favorite Accident, Hold Me Down. Albumy: Commit This to Memory, I Am the Movie, Even If It Kills Me, Commit This To Memory Deluxe Version

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.