zespół Lust of Decay

Opublikowany 2010-06-28 01:25:09
mona1lisa
513
Piosenki Lust of Decay: Cognitive Decimation,Licking Bacterial Ecstasy,Raging Swarm,When Anesthesia Fails,Intolerable Cruelty,Cranial Incubation,Kingdom of Corpses,Arachnid Anal Infestation,Exchanging Perversities,Septic Tank Abortion,Predatory Instincts,Crustacean Masturbation,Oral Asphyxiation,Embryonic Breeding For Cannibalistic Devourment,Twelve Gauge Intercourse. Albumy Lust of Decay: Infesting The Exhumed,Kingdom of Corpses

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.