zespół King Missile

Opublikowany 2010-06-18 03:10:21

Piosenki King Missile: Jesus Was Way Cool,Detachable Penis,Anywhere,Ed,Metanoia,Im Sorry,And,The Boy Who Ate Lasagna and Could Jump Over a Church,Its Saturday,Martin Scorsese,Sink,King Murdock,The Evil Children,(Why Are We) Trapped?,Cheesecake Truck. Albumy King Missile: Mystical Shit,Happy Hour, Mystical Shit / Fluting on the Hump, The Way to Salvation

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.