zespół Jens Buchert

Opublikowany 2010-06-14 08:15:17

Piosenki Jens Buchert: Sanso Sheep,aerosol,1000 Miles (Instrumental Mix),wendy,Sunrider,Ice,Indiaka,granulat,Qui Passe,Silver Session,Smooth Department (Brazil Mix),octalimbo,variomat,Remember,Borealis. Albumy Jens Buchert: Fruit Machine,ICE LOUNGE, My Heaven, Sunrider

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.