surfistka
435
Piosenki Images Of Violence: Degrade The Shapeless,Spread for Worship,Cadaverous Recomposition,Nocturnal Visists,Suffer The Children (Napalm Death Cover),Among The Dead That Seem Living,Voracious Devouring,Spontaneous Act Of Selfish Depression,Suffer The Children,Mephitic Possessor,Cleanse The Impure,As Greedy As A Pig,Erotically Discolored,Pernicious Desire,Intro. Albumy Images Of Violence:
Tagi: #american #zespol #metal #death #brutal #images #violence #txdm

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.