zespół Guttural Engorgement

Opublikowany 2010-05-22 02:15:09
salvatore
329
Piosenki: Job For A Hammer, Cadaveric Maggot Copulation, Chopsaw Sodomy, Bile Defilement, Molested Dissection, The Slow Decay Of Infested Flesh, Wretched Sacrament, Steak Knife Face Fuck, Gangrenous Torso Fermentation, Omnipresent Ecchymosis, Cinder Block Facial Reconstruction, Interlude, Intro, The Process Begins (Intro), Beyond Recognition (Interlude). Albumy:

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.