zespół Five Finger Death Punch

Opublikowany 2010-06-10 07:10:04

Piosenki Five Finger Death Punch: A Place to Die,Cant Heal You,Salvation,Dying Breed,The Devils Own,Ashes,Hard to See,Far from Home,Bad Company,Bulletproof,Meet the Monster,The Bleeding,No One Gets Left Behind,White Knuckles,The Way of the Fist. Albumy Five Finger Death Punch: The Bleeding,The Way Of The Fist, Hard to See, War Is The Answer

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.