zespół FFWD

Opublikowany 2010-07-07 00:15:02

  • autor: Anonim
877
Piosenki FFWD: What Time Is Clock,Elevenses,Drone,Meteor Storm,Lucky Saddle,Brace Yourselves,Hempire,Colossus,Collossus,Can of Bliss,Klangtest,Buckwheat and Grits,Buckwheat; Grits,Suess Wie Eine Nuss,Hidden. Albumy FFWD: Jam Hot,FFWD

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.