zespół disney

Opublikowany 2010-06-21 11:35:13

DELETED_637EB_mrhot
887
Piosenki disney: Be Our Guest,Circle Of Life,Ill Make a Man Out of You,Be Prepared,Colors Of The Wind,Beauty and the Beast,Kiss the Girl,Part of Your World,Gaston,Hakuna Matata,A Whole New World,I Just Cant Wait to Be King,Can You Feel the Love Tonight,Walt Disney Interview (Interview),Under The Sea. Albumy disney: Beauty and the Beast, The Little Mermaid, Hercules,Aladdin

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.